Районна газета “Воля”

Теребовлянська районна газета “Воля” – громадсько-політична газета Теребовлянщини.

«Воля» (до 1991 року – назва «Трудова слава») виходить з кінця 40-х років XX століття. Зараз співзасновниками газети є трудовий колектив, районна рада, районна держадміністрація та районна рада товариства «Просвіта». Газета виходить раз в тиждень, на восьми сторінках. Мова видання – українська. Завдання редакційного колективу – висвітлення суспільно-політичних процесів, соціально-економічного життя Теребовлянщини. Творча та організаційна робота газети підпорядкована служінню інтересам людей задля політичного та економічного суверенітету нашої держави.

У колективі редакції «Волі» зараз 7 чоловік, 5 із них є членами Національної спілки журналістів України. У редакції діють три відділи: суспільно-політичного життя; економіки; культурно-освітнього, духовного життя та моралі.

Номери «Волі» – багаті інформаційно, жанрово. Тематично вони розраховані на різні категорії читачів. Популярними є рубрики «Актуально!», «Є проблема», «На злобу дня», «Повертаючись до надрукованого», «А моя думка така», «Сторінка вихідного дня».

Журналісти газети не обходять також увагою жодного листа, стараються завжди відповідати на наболілі питання читачів. Для цього створена рубрика «Репортер з’ясовує».

Започаткували і таку роботу як виїзна редакція. Редактор домовляється з керівником підприємства чи господарства, журналісти виїжджають на місце, розмовляють з людьми, пишуть цікавий матеріал.

Крім того, у «Волі» практикують і таке: перед святами телефонують «своїм» героям публікцій і питають, чи не бажають вони дати привітання зі святом. Потім публікують цілі сторінки вітань – гарно оформлених, ілюстрованих.

Газета значну увагу приділяє історико-краєзнавчій тематиці, підготувала і випустила бібліотечку «Волі» – додаток до районної газети, приурочений до визначних дату житті району та ювілеїв славетних людей Теребовлянщини.

При редакції успішно діяла школа юних журналістів, учні якої стали лауреатами Всеукраїнських конкурсів молодих жуналістів та реалізували себе у цій професії.

Редактор Теребовлянської районної газети «Воля», член Національної спілки журналістів України Анатолій ТКАЧ вважає, якщо районка займе свою нішу і буде такою місцевою газетою, якою її хочуть бачити у кожній сім’ї, вона виживе. Бути потрібною людям – головне кредо будь-якої газети. А для цього слід докласти зусилля, стати якісним товаром, щоб не зникнути з лиця землі.

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
08:00 - 17:00 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00 - -
  • Адреса 48100, вул. Князя Василька, 104-а, м. Теребовля, Тернопільська область.

Написати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *